Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter
Za nami kolejne emocjonujące starty na Mistrzostwach Świata w trójboju siłowym sprzętowym federacji IPF.
W rywalizacji mężczyzn na podium stanął Mariusz Grotkowski. Startujący w kategorii do 66 kg zawodnik zaliczył solidny występ, kończąc zmagania z wynikiem 220 kg, co zagwarantowało mu trzecie miejsce na świecie.
Znakomitą formę zaprezentowała również Agnieszka Zimmermann. W najlżejszej kategorii kobiecej (do 47 kg) Polka wywalczyła brązowy medal, osiągając równą barierę 100 kg.
Oba krążki wywalczone w najbardziej prestiżowej kategorii open to ogromny sukces sportowy.
