Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Polscy weterani Foryś, Żelasko, Nocek, Wegiera wygrywają na Mistrzostwach Świata

W rywalizacji w dywizji EQ (czyli w specjalistycznych koszulkach wspomagających) reprezentanci Polski pokazali ogromną klasę. Nasi doświadczeni zawodnicy z grup Masters zdominowali pomost, zdobywając worek medali i udowadniając, że pasja do żelastwa nie zna wieku.

Oto jak wyglądają szczegółowe wyniki naszych reprezentantów:

Kobiety:

  • Agata Niewdana (Master 1, kat. do 63 kg) – wywalczyła brązowy medal z wynikiem 85 kg.
  • Jadwiga Radwańska (Master 2, kat. do 52 kg) – zdobyła srebrny medal, zaliczając 87,5 kg.
  • Urszula Foryś (Master 3, kat. do 84 kg) – stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając złoty medal z wynikiem 112,5 kg.

Mężczyźni:

  • Bartosz Żelazko (Master 2, kat. do 74 kg) – wywalczyła złoty medal z wynikiem 195 kg.
  • Grzegorz Nocek (Master 2, kat. do 93 kg) – zdobył złoty medal, uzyskując imponujące 280 kg.
  • Jan Wegiera (Master 3, kat. do 93 kg) – nie tylko zdobył złoty medal z wynikiem 250 kg, ale przy okazji ustanowił nowy Rekord Świata.

Gratulujemy całej ekipie i czekamy na kolejne wieści z pomostu!

Podziel się swoją opinią

Chcesz być informowany na bieżąco?
Zapisz się do newslettera!