Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter
Trwające w Raszynie Mistrzostwa Świata Sub-Juniorów i Juniorów w wyciskaniu leżąc przynoszą kolejne dobre wiadomości dla polskich kibiców. W ostatnich startach znakomicie zaprezentował się Mikołaj Kawecki. Startujący w kategorii do 120 kg sub-juniorów zawodnik nie dał szans rywalom i wywalczył złoty medal z wynikiem 187,5 kg.
Świetne wiadomości napłynęły również z rywalizacji kobiet:
Kolejne starty naszych reprezentantów już niebawem. Zawody w Raszynie potrwają do końca tygodnia, a my na bieżąco będziemy śledzić sytuację na pomoście.


