Enter your email address below and subscribe to our newsletter

Kolejne krążki dla Polski. Kawecki, Opiola i Dajka na podium Mistrzostw Świata w Raszynie

Trwające w Raszynie Mistrzostwa Świata Sub-Juniorów i Juniorów w wyciskaniu leżąc przynoszą kolejne dobre wiadomości dla polskich kibiców. W ostatnich startach znakomicie zaprezentował się Mikołaj Kawecki. Startujący w kategorii do 120 kg sub-juniorów zawodnik nie dał szans rywalom i wywalczył złoty medal z wynikiem 187,5 kg.

Świetne wiadomości napłynęły również z rywalizacji kobiet:

  • Aleksandra Opiola w kategorii powyżej 84 kg juniorek sięgnęła po tytuł wicemistrzyni świata. Polka wywalczyła srebrny medal, uzyskując w najlepszym podejściu 112,5 kg.
  • Aleksandra Dajka stanęła na najniższym stopniu podium w kategorii do 47 kg juniorek. Rezultat 42,5 kg pozwolił jej na zdobycie brązowego krążka.

Kolejne starty naszych reprezentantów już niebawem. Zawody w Raszynie potrwają do końca tygodnia, a my na bieżąco będziemy śledzić sytuację na pomoście.

Podziel się swoją opinią

Chcesz być informowany na bieżąco?
Zapisz się do newslettera!