Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter
Polskie sportsmenki udowodniły, że młodzieżowe zaplecze naszego trójboju siłowego ma się czym pochwalić. Podczas Mistrzostw Świata w wyciskaniu sztangi leżąc reprezentantki Polski w kategorii sub-juniorek wielokrotnie stawały na podium, wracając do kraju z czterema medalami.
Mistrzowski start Igi Krzyżanowskiej
Największy sukces odnotowała Iga Krzyżanowska, która w kategorii wagowej do 76 kg nie dała szans rywalkom. Wynik 90 kg zapewnił jej złoty medal i tytuł mistrzyni świata. To pokaz solidnej formy i precyzyjnego przygotowania startowego, który zwiastuje ciekawą karierę w seniorskich startach.
W tej samej kategorii wagowej z dobrej strony zaprezentowała się również Liwia Kobrzyńska. Krążek z brązowego kruszcu zapewniło jej udane podejście do ciężaru 72,5 kg.
Dwa brązowe medale w lżejszych kategoriach
Polki pokazały klasę także w niższych kategoriach wagowych, tocząc zacięte boje o miejsca na podium:
Gratulujemy całej kadrze i czekamy na kolejne starty.


