Koniec czerwca w krajowym kalendarzu trójboju siłowego zapowiada się wyjątkowo ciekawie. W dniach 20–21 czerwca 2026 roku Sierpc stanie się stolicą polskiego trójboju w wydaniu weteranów. Oficjalny komunikat organizatorów informuje o szczegółach tej imprezy.