Newsletter Subscribe
Enter your email address below and subscribe to our newsletter
Trwające Mistrzostwa Świata pod egidą federacji IPF przyniosły polskim kibicom powody do radości w najbardziej prestiżowej grupie Open. Reprezentanci Polski udowodnili, że potrafią rywalizować z najsilniejszymi zawodnikami globu.
W rywalizacji kobiet świetny start odnotowała Agnieszka Zimmermann. Startując w najlżejszej kategorii wagowej – do 47 kg – Polka wywalczyła brązowy medal. Na ten sukces złożyło się udane podejście do ciężaru 75.0 kg. To kolejny cenny krążek w dorobku naszej zawodniczki, który pokazuje dobrą formę i stabilizację na międzynarodowej arenie.
Emocji nie brakowało również w rywalizacji mężczyzn, a konkretnie w kategorii superciężkiej (+120 kg). Piotr Sadowski wytrzymał presję i z wynikiem 245.0 kg zabezpieczył miejsce na podium. Walka w tej kategorii zawsze budzi spore zainteresowanie kibiców ze względu na potężne ciężary, a wynik Polaka potwierdza jego przynależność do czołówki.

Gratulujemy